Merhaba babam 64 yaşında tahlil sonuçlarında CA 19-9 (U/ml) değeri = 9342.88H?

Merhaba babam 64 yaşında tahlil sonuçlarında CA 19-9 (U/ml) değeri = 9342.88H.CEA=5.72H çıktı.Malignite negatif ve bugulgu yok.kusması,kilo kaybının yanında karnında ve midenin üst kısmında şişlik meydana gelmiştir.Hastalığı tam olarak nedir?Tedavi olarak ne yapmalıyız ne yerse dokunuyor sanki

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com:CA 19 9 değeriniz yüksek ancak bunun yüksekliği tek başına bir kanser bulgusu olarak asla kabul edilmemelidir.CA 19 9 yüksekliği, bunun nedenleri, hangi durumlarda yükseldiği hakkında daha çok bilgi almak ve bu konuda sorulmuş benzer soru ve cevapları okumak için aşağıdaki bağlantıyı tıklayınız...CA 19 9 yüksekliği http://tahlil.com/ca-19-9-kanser-antijeni-ca-19-9-yuksekligi-hangi-durumlarda-olur