3 sene önce yaşadığım şüpheli ilişkiden sonra Anti-HIV testleri yaptırdım. Negatif çıktılar. Hala hasta olabilir miyim?

3 sene önce yaşadığım şüpheli ilişkiden 5 buçuk 6 ay sonra antihiv ag+ab combo 0.24 negaitf s/co. aynı ilişkiden 1 sene sonra eliza hıv-1 p24 antijeni+antikorları (1&2) testini olup 0.543 negatif sonucunu aldım.hala belirti arıyorum,testler yanlış mıdır? HIV-1 var ama HIV-2 yazmıyor testte, sorun?

Tahlil.com Cevabı : Artık bu konuda takıntınız oluşmuş, profesyonel bir yardım alabilirsiniz..