Doktor bey ilişkiden sonra 23 gün vidas testi oldum negatif 44. Gün anti hiv testi negatif 93. Gün yine anti hiv oldum negatif çıktı. Tekrar test yaptırayım mı?

Doktor bey ilişkiden sonra 23 gün vidas testi oldum negatif 44. Gün anti hiv testi negatif 93. Gün yine anti hiv oldum negatif çıktı birde ilişkiden sonra 20 gün ve sonra 93 gün anti hepatit c testi oldum negatif çıktı bir daha aids testi ve hepatit testi yaptırmama gerek var mı?

Tahlil.com Cevabı : 6. ayda testleri bir kez daha tekrarlatmanızda fayda vardır..