Hocam merhaba. Ben iliskiden tam 30 gün sonra hiv 1/2 ve p 24 testlerini yaptirdim ikisi de negativ cikti?

Hocam merhaba. Ben iliskiden tam 30 gün sonra hiv 1/2 ve p 24 testlerini yaptirdim ikisi de negativ cikti. Meraktan soruyorum kafama takildi p24 0 çikti fakat hiv 1/2 00.3 çikti. Neden hiv 1/2 de 0 cikmadi. Ilerleyen zamanda artabilir mi ? Tesekkurler

Tahlil.com Cevabı : Merakınızı gidermek için konu hakkında yazılarımızı okumanız gerekir.Biraz vakit ayırıp bilgi sahibi olun.HIV testi ile ilgili  Tahlil.com'a sorulmuş yüzlerce soru, verilmiş cevap ve yayınlanmış yazıları okumak için tıklayınız..