3 yaşında ikiz çocuklarım var, kızım oğlumdan herşeyde önce gidiyor, boyu 10 cm daha uzun 2 kilo daha ağır?

3 yaşında ikiz çocuklarım var, kızım oğlumdan herşeyde önce gidiyor, boyu 10 cm daha uzun 2 kilo daha ağır, hiçbirşey yemiyor ama hiçbişey, doktor kan tahlili yaptı ve bir sorun gözükmüyor biraz kansız dedi ve vitamin yazdı, iştahını artırmak için ne yapabilirim ?

Tahlil.com Cevabı : Hiçbir şey yapmanıza gerek yok. Zaten sonuçları da iyi çıkmış.Dengeli besleyin yeter de artar

m***** :

03,06,2013 doğumlu bi oğlum var bağışıklık değerleri düşük olduğu için kontrol altında bir önce yapılan kan sonucum bugün çıktı dr izinde olduğu için gösteremedim sonuçta cd3+hücreler sayısal olarak yaşa göre 10persentil sınırında diğerleri normal diyor bilgi verirseniz çok memnun olurum lütfen

Cevap:

Tahlil.com da tahlil sonuçlarınızın uzmanlarımızca sağlıklı bir şekilde yorumlanması için tahlillerinizin sonuç raporunda belirtilen normal değerlerini de yazmalısınız.Bu konuda sitemizde bir çok uyarıda bulunup okurlarımızı bilgilendik.Aşağıda konuya dair uyarılarımızı gözden geçirmenizde yarar var.Sonuç raporunda belirtilen normal değerleri de mutlaka belirtmelisiniz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.