3 yasindaki oglumun kaka tahlilinde ascaris lumricoides yumurtasi goruldu bir hafta albenazol kullandik iki gun once tekrar kaka tahlili yapildi

Merhabalar 3 yasindaki oglumun kaka tahlilinde ascaris lumricoides yumurtasi goruldu bir hafta albenazol kullandik iki gun once tekrar kaka tahlili yapildi sonucta su yaziyo protozoon kisti ve helmint yumurtasi görülmedi bana bunu aciklar misiniz oglumun bu parazitlerden kurtuldu mu simdiden tesekkerler

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda oğlunuz tedavi olmuş.Sonuç normal çıkmış.