Zevk suyu vajinama temas etti.Hamile kalır mıyım?

Merhaba. Erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla yakınlaştık. Zevk suyu vajinama temas etti. Adetimin son günüydü. Ertesi gün ella kullandım. Bakireyim. Başka bişey için kan tahlili yaptırdım doktor herhangi bişey söylemedi. Şu an ara ara akıntım oluyor. Böyle bi durumda hamilelik ihtimali var mıdır?

Tahlil.com Cevabı :

Zevk suyundan gebelik oluşması düşük bir ihtimaldir.Ertesi gün hapı kullanmanız bu ihtimali daha da düşürmüştür.Bu konuda detaylı bilgi için tıklayınız.