18 gün önce hayatımda ilk defa yanlışlıkla esrar kullandım 1 hafta içinde polisler tarafından kullanıp kullanmadığıma bakmak için test yapılacak

18 gün önce hayatımda ilk defa yanlışlıkla esrar kullandım 1 hafta içinde polisler tarafından kullanıp kullanmadığıma bakmak için test yapılacak bu testlerin sonucunda belli olur mu

Tahlil.com Cevabı : Tabii belli olur gereken testler yapıldktan sonra.