3 yıl öncesinde çikolata kistim çıkmıştı ilaçla tedavi edilmişti,Tekrarlıyor olabilir mi?

merhabalar 22yaşında bekar bayanım.Adetimin ikinci günü, fakat kan değil kahverengi akıntı geliyor fakat hiç ağrım yok.Zaten normal akıntılarımda bir süredir yoğun ve kokulu oluyordu şikayetçiydm.3 yıl öncesinde çikolata kistim çıkmıştı ilaçla tedavi edilmişti,Tekrarlıyor olabilir mi?yada neden öyle

Tahlil.com Cevabı : Olabilir, muayene olmanızı öneririz..