Yetişkinler normalde günde kaç defa gider tuvalete

yetişkinler normalde günde kaç defa gider tuvalete ben bol suda içiyorum ondanda mı gidiyorum birde büyük tuvaleti bazen kesik kesik yapıyor akşamları olmuyor gündüz daflon 500lük kullanıyorum 5 yıldır bununda etkisi varmıdır uzun süreli daflon 500lük kullanmanın yan etksi varmıdır

Tahlil.com Cevabı : Bunun bir sayısı yoktur, alınan sıvı miktarı ve kişisel faktörlere göre değişir, İdrarınızı kesik kesik yapıyorsanız ürolojiye başvurmanızı öneririz..