Adetime 4 gün var hamile olabilir miyim...

Selam.ben 7aylik evliyim. son adet 4 mart, ovulyasiya tahmin ediyorum 16 mart. 20 martda kicik kanama oldu sonra hic bir sey olmadi.implanasiyadan supelendim. 24 martda kan testi yaptirdim.negativ cikdi HG. mikdarini bilmiyorum. 28 -29 regl dovrumdu.mensturasiyama 4 gun var.hamile olabilirmiyim?

Tahlil.com Cevabı : Adet gecikmesi olursa testi tekrarlayın..

o********* :

merhabalar son adet tarihim 16 şubat 2014.fakat genelde 42-45 günde bir adet olurum polikistik over var.20 martta bhcg 2,62 idi.23 martta 28, 24 martta 193 e çıktı.şimdi ben kaç haftalık gebeyim.ultrosonda kese gözükmedi.gebeliği hangi tarihe göre hesaplayacağım lütfen yardım edin.

Cevap:

Muhtemeln 2-3 haftalık olabilir, kese 5. haftada görülebilir..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.