30. Gün değerim 0.100 çıktı yani negatif ama göğüslerde ve kasıkta batma var sizce neden ?

undan 29 gün önce bı ilişkim oldu bu süre içinde 4 defa kan testi yaptırdım bugün 30. Gün değerim 0.100 çıktı yani negatif ama göğüslerde ve kasıkta batma var sizce neden ??

Tahlil.com Cevabı : Kan sonucunuz negatif yani gebelik yok. Şişlik ve batmalar adet olacağınızın belirtileridir.