Merhaba hocam, iliski sirasinda prezervatif patladi bir bosalma oldu. 7 saat sonra ella hapini kullandım.

Merhaba hocam, iliski sirasinda prezervatif patladi bir bosalma oldu. 7 saat sonra ella hapini kullandim ve 2 gun sonra adet oldum, bunun uzerine 4 ay daha adet gordum ve 2 defa idrar testi yaptim negatif cikti. Karnimda sislik var, hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı :

Ertesi gün hapını zamanında kullanmışsınız. Zaten ilişki sonrası defalarca adet de görmüşsünüz. Testler de negatif çıkmış. Bu durumda belirttiğiniz ilişki sonrasına dair bir hamilelik ihtimali bulunmamaktadır.