30 mayıs beta hcg değerim 32000. Fakat doktor kesenin içinde bebeği göremedi .

Merhabalar.32 günde bir adet görüyorum. Son adet başlangıç tarihim 15 nisan. 30 mayıs beta hcg değerim 32000. Fakat doktor kesenin içinde bebeği göremedi . 1 hafta daha bekleyelim dedi. Boş gebelik olma olasılığının yüksek olduğunu söyledi. Sizin de düşüncelerinizi almak istiyorum. Teşekürler

Tahlil.com Cevabı : Gebelik kesesi ortalama gebeliğin 5. haftasında görülür, 1 hafta sonra yeniden bakılmasında fayda vardır..