Beta HCG testi yaptırdım, sonuç 19,6 çıktı. Hamile miyim acaba?

İyi günler, son adet tarihim 04.04.2014, 26.04.2014 tarihinde Beta HCG testi yaptırdım, sonuç 19,6 çıktı. Hamile miyim acaba? Lütfen mutlu haber verin :) Önceden teşekkürler ..

Tahlil.com Cevabı : Hamile olma ihtimaliniz var, ancak 3-4 gün sonra testi tekrarlamanızı öneririz..