Regli dönemim 13 mayıstı.29 mayısta kan testi yaptırdım beta hcg 2-0 ml aralığında cıktı

regli dönemim 13 mayıstı.29 mayısta kan testi yaptırdım beta hcg 2-0 ml aralığında cıktı hamile değil test için erken mi yoksa daha sonra bu değer artar mı diger reglimede 10 gün var ve her ay düzenli oluyorum?

Tahlil.com Cevabı : Büyük bir ihtimalle hamilelik yoktur, ancak 1 hafta içinde adet olmaz iseniz testi tekrarlayın..