Sizce de mi bu deger cok yuksek yoksa normal mi?

Iyi gunler. Izninizle bir sorum vardi. Son adet tarihim 7 nisan. 8 mayis gunu idrar tahlili yaptim pozitif ciktii. Ayni gun HCG testi de yaptirdim. Degeri 1000 cikti doktorum bu degerin cok yuksek oldugunu soyluyor. Sizce de mi bu deger cok yuksek yoksa normal mi?

Tahlil.com Cevabı : Son adet tarihinize göre ortalama 3-4 haftalık olabilir. Buna göre biraz yüksek görünüyor.. 3 hafta 10 - 50 4 hafta 5 - 4255 hafta 20 - 7300