31 yasinda erkegim. supheli iliskimden 65 gun sonra antikor HIV1/HIV2 testi oldum?

 31 yasinda erkegim. supheli iliskimden 65 gun sonra antikor HIV1/HIV2 testi oldum, sonuc : 0.5 negativ , S/CO 0.0 - 1.0 cikti. doktor negatif oldugumu soyledi. 65 gunluk bu sonuc yeterli midir, bu sonuca guvenebilir miyim, 90. gunde mutlaka test olmama gerek var mi ?

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuz gereken bilgiyi vermiş, . HIV P24 antijeni bakan bir tstse rahat olabilirsiniz