31 yaşında evli bayanım, bağırsak sol karın ağrısı sarı acı su kusma problemlerim var?

merhaba 31 yaşında evli bayanım, bağırsak sol karın ağrısı sarı acı su kusma problemlerim var, normal olmayan sonuçlar : (diğer herşey normal aralıkta)test adı sonuç ref.sedimantasyonsedim 1. saat 42 / 2-15 sedim 2. saat 81 / 30-70 ferritin 7,6 / 10-291kolestrol 210,8/110-200eritrosit 95 / 3 den küçük

Tahlil.com Cevabı : Demir eksikliğiniz var, kolesterol yüksekliğiniz de az da olsa var.Sedim yüksekliği de tek başına fazla fikir vermemekle birlikte, enfeksiyon ve romatizmal durumlarda olabilir.Sedim yüksekliği ile ilgili aşağıda detaylı bilgi alabilirsiniz.http://tahlil.com/sedimentasyon-yuksekligi-neden-olur