Merhaba.ben 39 yasında bir bayanım.kan tahlıli yaptırdım sonuçlarımı değerlendiririmisiniz.Ferritin.5,80 ng,

 Merhaba.ben 39 yasında bir bayanım.kan tahlıli yaptırdım sonuçlarımı değerlendiririmisiniz.Ferritin.5,80 ng,Total lgE 23.15 kUI/l(),sedim raporu 1 SAAT 26 mm/h,hemogram raporum RBC 3.96 10^6/mm3,HGB 10.4 g/dL,HCT 33.6 %.Bu dönem alerim çok var .nezle,geniz akıntısı,hapşırık,geniz yanması

Tahlil.com Cevabı : Kansızlık bulgularınız var, bu yönde tedavi ve nedenine yönelik de ilave tahliller yapılmalı.Bir dahiliye veya hematoloji uzmanına başvurmanızda yarar var.