31yasindayim.Scan verilerine gore 39 hafta hamileyim platelet sayisi 80 cikti bu durumun bebegime yada hamilelige etkisi nedir?

31yasindayim.Scan verilerine gore 39 hafta hamileyim.5gun onceki Tahlilde platelet sayisi 80 cikti.normal degerler 150-450 arasi.dun tahlili yenilediler.herhangi bir durumda pazartesi cagiracaklarini soylediler.bu durumun bebegime yada hamilelige etkisi nedir? Yardimci olursaniz sevinirim

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle platelet sayısının gözle yeniden sayılarak gerçek değerinin saptanması gereklidir.(periferik yayma denilen tetkikle)