32 haftalık gebeyim kan ilacı kullandığım halde kan değerlerim düşüyor ne yapmalıyım?

Ben 32 haftalık gebeyim kan ilacı kullandığım halde kan değerlerim düşüyor ne yapmalıyım? WCB12.9 RCB3.76HGB9.36 HCT27.8 MCV 73.9 MCH 24.9

Tahlil.com Cevabı : Evet kansızlık bulgularınız var.Gebeliğin bu dönemlerinde sıklıkla görülür.Doktorunuz gerek görürse kullandığınız kansızlık ilacının dozunu arttırabilir.Bir de beslenmenize dikkat etmeniz de uygun bir çözüm olacaktır.