32 yaşında ve tiroit kanseriyim.6 ay önce ameliyat 3 ay önce radyoiyot tedavisi gördüm

Merhaba 32 yaşında ve tiroit kanseriyim.6 ay önce ameliyat 3 ay önce radyoiyot tedavisi gördüm. yapılan kontrol tahlillerim şu şekilde Serbest T3 4,46 ( R.A.-2,3 -4,2) Serbest T4 1,80 (R.A.- 0,7 -1,52) TSH 0,020 Anti tiroglobulin < 15,0(R.A.-0- 0 64) Tiroglobulin <0.100 (R.A.-1.4 -78)

Tahlil.com Cevabı : TSH değeriniz düşük.Tiroid beziniz fazla çalışıyor olabilir.Endokrinoloji bölümüne başvurunuz.TSH testi ve hangi durumlarda düşük çıktığına dair aşağıdaki yazımızda detaylı bilgi bulabilirsiniz.Tiroid Testleri,http://tahlil.com/10-soru-ve-cevapta-tiroid-hastaliklaritiroid-testleri-st3-st4-tsh-ve-tiroid-testlerinin-yorumlanmasi