32 yaşındayım . Geçen gün merdivenlerden düştüm. Belimi çarptım.Bel mr ı çektirdim sonucunu yazıyorum.Yorum yazar mısınız?

32 yaşındayım . Geçen gün merdivenlerden düştüm. Belimi çarptım.Bel mr ı çektirdim sonucunu yazıyorum.Yorum yazar mısınız?Lomber lordozda belirginleşmeL4-5 ve L5-S1 düzeylerinde non-kompressif bulging

Tahlil.com Cevabı : MR sonucunu filmi de inceleyerek bir beyin cerrahı çok daha iyi yorumlayacaktır.Ancak yazdıklarınızdan bir bel fıtığı şüphesi görülüyor