33 haftalık hamileyim ve şeker hastasıyım

merhaba ben 33 haftalık hamileyim ve şeker hastasıyım doktorum bana cocukta karnında genişleme var dedi nedenını soylermsn lutfen sorumu cevaplarmsnz tesekkurler ve gecermı dogdktan sonra oyle dedı kadın dogm uzmanı.sagolun

Tahlil.com Cevabı : Nedeni tam bilinemeyen bir gelişme bozukluğu olabilir, ancak ayrıntılı ultrasonografi ile tam olarak tanı konulması gereklidir..