Lym% 12, 9 MON% 12 BA % 0, 1

Lym% 12, 9 MON% 12 BA % 0, 1 lym ve ba dusuk mon yuksek doger tum degerler normal yorumlarinizi bekliyorum tsk

Tahlil.com Cevabı : Kan sayımını otomatik olarak yapan cihazlardaki hücre yüzdeleri çok önemli değildir, periferik yayma denilen inceleme daha değerlidir, ancak sonucunuza göre gripal bir enfeksiyon geçiriyor olabilirsiniz..