34 yaşındayım. eksik veya yüksek çıkan tahlil sonuçlarım aşağıdaki gibidir.

merhabalar. 34 yaşındayım. eksik veya yüksek çıkan tahlil sonuçlarım aşağıdaki gibidir. bu sonuçlara göre bir değerlendirme yapabilirmisiniz? ALT : 135 HDL Kolesterol :37 LDL Kolesterol : 160 Trigiliserid : 164 WBC : 10,8 MON% : 10,0 LYM# : 3,5 MON# : 1,1 MCV : 100,3 MCH : 33,6 Ferrittin : 495,8

Tahlil.com Cevabı : ALT değeriniz ve MCV değerinizin yüksekliği açısından farklı tetkiklerle araştırılması gereklidir, doktora başvurmanızı öneririz..