:36 yaşındayım hemşireyim. 1 hafta önce aile hekimliğinde rutin biyokimyam aldırdım PLT DEĞERİM 129 ÇIKTI .

36 yaşındayım hemşireyim. 1 hafta önce aile hekimliğinde rutin biyokimyam aldırdım PLT DEĞERİM 129 ÇIKTI .sizce bir sorun varmıdır beni neler bekliyor.hemotolojiye gitmeden hangi tahlillere baktırmam gerekiyor.teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Hemşire hanım merak etmeyin sonucunuzda sorun yok.PLT 100'ün altına inmedikçe korkulacak bir durumdan söz edemeyiz.