38 yaşında bayanım.Boyun sırt omuz kol bel baş ağrılarım kulak çınlamam var?

38 yaşında bayanım.Boyun sırt omuz kol bel baş ağrılarım kulak çınlamam var. dr.a (nöroloji) gittim mr istedi.mr sonucumu aynen yazıyorum değerlendirip neyim var hangi dr.a veya bölüme gitmem gerekir beni bilgilendirirseniz sevinirim.tşk.bulgular:servikal lordoz düzleşmiştir.servikal vertebra korpus yükseklikleri ve kortikomedüller sinyal intensite dağılımları tabii görünümdedir.disklerde dejenerasyon bulguları saptanmamıştır.servikal intervertebral disk yükseklikleri ve sinyal intensiteleri tabii görünümdedir.C5-C6 ve C6-C7 intervertebral disklerinde;dural keseyi ventralden minimal indente eden bulgingler izlenmektedir.diğer servikal intervertebral disk mesafelerinden geçen kesitlerde ön subaraknoid aralık açıktır,dural kese ve sinir kökleri serbesttir.servikal faset eklemler tabii görünümdedir.servikal seviyede spinal kan*l çapı tabii görünümdedir.servikal medülla spinaliste patolojik kontur formasyonu ya da sinyal farklılığı dikkati çekmedi. Spinal kan*l ve kan*l içi oluşumlar tabiidir. Görüntüleme alanına giren posterior fossa oluşumları tabiidir. paravertebral yumuşak dokular tabiidir.

Tahlil.com Cevabı : oyun fıtığı şüphesi var.beyin cerrrahi ve fizik tedavi bölümlerine danışabilirsiniz