53 yaşındayım ferritin 287 CA-19-9:778,27 ve ANTİ TPO 67 çıktı ?

53 yaşındayım ferritin 287 CA-19-9:778,27 ve ANTİ TPO 67 çıktı bunlar yüksek olanlar yorumlayabilirmisiniz

Tahlil.com Cevabı : ca 19 9 değerinizdeki yükseklil için tercihen bir gastroenteroloji ve/veya dahiliye uzmanına danışmanızda yarar var

c********* :

AFP : 3 CA 125 : 7 CA15-3 : 19 CA19,-9: 7 CEA : 16,5 Yüksek olan CEA değerim kanser varlığına mı işaret ediyor?

Cevap:

Raporda belirtilen referans değerleri de vermelisiniz.Bu konuda sitemizde soru sorma aşamasında sürekli uyarılarda bulunuyoruz.Aşağıdaki bağlantıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.Tahll.com'a soru sorarken tahlillerinizin normal değerlerini de mutlaka belirtiniz....

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.