25 yaşnda bir bayanım zayıflayamıyorm.anti tpo ilk ölçtürdüğümde 89 çıktı?

25 yaşnda bir bayanım zayıflayamıyorm.anti tpo ilk ölçtürdüğümde 89 çıktı diger degerlerim normaldi.şimdi anti tpo 216,7 çıktı maksimmum değer 35 diyor. t3 t4 tsh atg normal değerlerin içinde ne yapmam gerekiyor?şimdiden teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Anti TPO değeriniz pozitif çıkmış.Hashimato hastalığınız olabilir.Bir endokrin uzmanına danışın