3yasindaki oglumun bronsiyolit sorunu icin doktora basvurdugumuzda yapilan testlerde total IgE 226 çıktı.Deri testi yapılacak

Merhabalar 3yasindaki oglumun bronsiyolit sorunu icin doktora basvurdugumuzda yapilan testlerde total IgE 226 Yumurta b. sut balik ... 0,69 pozitif IGA 26 demir 38 cikti bu sonuclardan sonra doktorumuz deri testi onerdi baska yailmasi gereken biseyler varmi sonuclari siz nasil yorumlarsiniz tesekkur

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuz alerjik bir durumdan şüphelenmiş sonuçlara bakarak.Deri testi olası alerjen konusunda bilgi verecektir.