4-5 gündür karın sağ tarafında ağrım var apandisitden korktum doktora gittim acilden testler yapıldı

4-5 gündür karın sağ tarafında ağrım var apandisitden korktum doktora gittim acilden testler yapıldı ama hiç birşey çıkmadı herşey normal geçmez ise kadın doğuma gitmemi söyledi geceleri uykumdan uyanıyorm ağrı nedeniyle sizce ne yapmalıyım karın alt ve üstü batıyor şeklinde sürekli değil ağrım

Tahlil.com Cevabı : İdrar yolu enfeksiyonu yönünden üroloji ve kadın doğum bölümlerine başvurabilirsiniz.