4 aydır kız arkadaşımla belli aralıklarla ilişkiye giriyoruz. İçeri boşalma olmadı ?

4 aydır kız arkadaşımla belli aralıklarla ilişkiye giriyoruz. İçeri boşalma olmadı ve düzenli olarak regl'lilerini tam gününde oldu. Belli zamandır mide bulantısı ve yanması sorunu çekiyor mide bulantıları başladığında test yaptık olumsuz çıktı. Bu bulantıların hamilelik ile bir alakası var mıdır?

Tahlil.com Cevabı : Relg dönemleri düzenli olarak devam ettiyse hamilelikten söz edemeyiz. Şikayetlerinizin sebebini öğrenmek için ilgili doktora başvurmanızı öneririz.