kan geldi adet oldum zannettim ama kesildi hamile olma olasiligim ?

Surtunme yoluyla iliski yasadim bosalma olmadi ama zevk suyundan emin degilim Adetim 2 gun gecikti test yaptim negatif cikti arkasina kayu kirmizi siyaha benzer kan geldi adet oldum zannettim ama kesildi hamile olma olasiligim ? yasim 17 bucuk kan tahlili yaptiramiyorum korkuyorum yardim edin lutfen

Tahlil.com Cevabı : Küçük yaşta bilinçsizce yaşanan cinsellik neticesinde böyle olaylarla sık karşılaşılıyor. Kesin sonuç için kan tahlili yaptırmalı ve cinsellik için biraz daha büyümeyi beklemelisin.