vajinama dogru sıçradı hamilelik riski var mi sperm yasarmi o zamana kadar ?

Merhaba erkek arkadasimla iliski yasadiktan sonra erkek arkadasim banyoya girdi klozete. Daha sonra azda olsa sifonu cektigini soyledi. Ardindan klozete ben girdim (yarimsaatsonra) klozetin icinden vajinama dogru sıçradı hamilelik riski var mi sperm yasarmi o zamana kadar ? Yardim edin cok tedirgim

Tahlil.com Cevabı : Spermler uygun ortamda iki gün kadar yaşayabilirler ancak, suyla temizlik yapıldıysa akıp gitmiştir. Bu durumda bulaşma olmaz.