4 aylık bebeğimin tahlil sonucunda yeşilimsi, mukuslu görünümde.7-8 lökosit yazıyor ne anlama geliyor ?

4 aylık bebeğimin tahlil sonucunda "yeşilimsi, mukuslu görünümde.7-8 lökosit görüldü "bulguları var. Bu ne anlama geliyor acaba cevaplarsanız sevinirim .şimdiden teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : 4 aylık bebeğinizin gaita tahlil sonuçları normal.İçiniz rahat olsun.