4 aylık bir hamilelikte çubuk testlerini yanlış sonuç verme olasılığı düşük müdür?

4 aylık bir hamilelikte çubuk testlerini yanlış sonuç verme olasılığı düşük müdür ben 6 tane yaptım ve negatif adet geçirmesi olmadı karin şişliğinden başka şikayetimde yok. Birde beta HCG testi doğum k. Hapinin kullanımı sonucunda hormorn ve adet düzensizliğinin sebebini öğrenmek için yapılabilir mi

Tahlil.com Cevabı : Gebelik oluştuktan sonra test pozitifleşir, adet düzensizliğinin nedeni için doktora gitmelisiniz..