4 gün önce aç karnına kan tahlili yaptırmıştım ve gulikoz değerim (123)olarak çıktı

 4 gün önce aç karnına kan tahlili yaptırmıştım ve gulikoz değerim (123)olarak çıktı dr.um 1ay yediklerime dikkat etmemi ve hergün 1saat yürüş yapmamı söyledi mayısın beşinde tekrar açlık kan şekeri ölçümü yapılacak sizin öneriniz nedir bu gulikozun yüksekliği geçici olabilirmi 1ayı bekleyeyimmi?

Tahlil.com Cevabı :  Glukoz değerinizdeki yükseklik diabet yönünden risk altında olabileceğinizi gösteriyor.Bir endokrinoloji doktoruna başvurmanız en doğru yaklaşım olacak.