4 gün önce beta 1.69 çıktı yani negatif halada adetim gelmedi hiç de ağrım falan da yok ne yapmam gerekiyor hamile olabilir miyim.

Merhaba en son adetim 18 Mart da gördüm 19 nisan gibi adetim in gelmesi gerekiyor fakat hala gelmedi 16 gün gecikti .4 gün önce beta 1.69 çıktı yani negatif halada adetim gelmedi hiç de ağrım falan da yok ne yapmam gerekiyor hamile olabilir miyim.

Tahlil.com Cevabı : Testi 1 kez daha tekrarlamanızı öneririz..