4 gun once bı hayat kadınıyla konbomla ılışkı yaşadım ancak oncesınde ağızdan ılışkı yaşadık

4 gun once  hayat kadınıyla kondomla ılışkı yaşadım ancak öncesınde ağızdab ilişki yaşadık ortalama 3 dakıka surdu ılıskıden hemen sonra sureklı tukurdum ve agzımı yıkadım 21 gun geçmesını beklıyorum test ıcın ama 4 gundur ishalim ne yapmalıyım?

Tahlil.com Cevabı :

Belirttiğiniz şekilde HIV enfeksiyonu bulaşma ihtimali düşük ancak bu konuda şüpheniz varsa ilişkiden 45 gün sonra HIV testi yaptırabilirsiniz.