Hayat kadınıyla korunmasız ilişkim oldu.HIV testim 0.17

Bir hayat kadınıyla korunmasız ilişkim oldu. İlişkiden bir hafta sora gribe benzeyen bir rahatsızlığım oldu. Boğaz ağrısı, baş ağrısı, halsizlik, bulantı ve karın ağrısı oldu. İlişkiden 20 gun sonrada ayak tabanlarimda ağrı, dilimde beyazlama ve yanma, ozelikle dilimin arka bolumunde yoğun lezyonlar var.Ağzımda yanyana iki kuçuk kızarıklık oldu. 90. Gunde elisa testi oldum canuc 0.17 negatif. Kiz arkadasimla iliskilerim oldu.İlişkiden 20 gun sonra tipa tip ayni belirtiler kiz arkadisimdada oldugunu farkettim. 7 ay sonra gene test oldum sonuc 0.68 negatif. Cok korkuyorum hocam ne yapmalıyım?

Tahlil.com Cevabı :

HIV tahlil sonuçlarınız normal, uygun zamanda test yaptırmışsınız. Doktorunuz gerek görmedikçe bir daha test yaptırmanıza gerek yok,

HIV testi ile ilgili  Tahlil.com'a sorulmuş yüzlerce soru, verilmiş cevap ve yayınlanmış yazıları okumak için tıklayınız..