4 gün önce erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik?

4 gün önce erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. Torbadn bir parça kesip pen*sne bantladı. Anck alt tarafnı tamamyla bantlamadı ve oradan zevk suyunun kaçmış olabilme ihtimalini veriyor. Pozisyon gereği vajinaya o taraf değmdi. Elimle alp sürmş olablrm. 15 dkda Nerlova da aldm. hamle mym

Tahlil.com Cevabı : Senin durumun çok karışıkmış tatlım . Önce sakın ol.Bundan sonra da daha dikkatli davran. Adetinde 5 gün veya daha fazla gecikme olursa hamilelik testi yap.