3 Gün önce kene ısırmıştı. Bende elimle yanlışlıkla düşürdüm. Hastanedeki doktorlar ilgilenmediği icin buraya yazıyorum Büyük hastaneye gitmeli miyim?

3 Gün önce kene ısırmıştı. Bende elimle yanlışlıkla düşürdüm. Hastanedeki doktorlar ilgilenmediği icin buraya yazıyorum Büyük hastaneye gitmelimiyim ?rnLdh değeri 22.07.2018 Tarihinde 237 iken 23.07.2018 tarihinde 173'e düşüşe geçti sizce nedeni nedir ? Diğer sonuclarımda böyle bugününkiler. 23.07.2018 PazartesirnPLT DEĞERİ : 293 / WBC DEĞERİ : 7.52 / HGB DEĞERİ : 16.1 / CHCM DEĞERİ : 37.2 /rnAspartat transaminaz ( AST) DEĞERİ : 15 / ALANİN AMİNOTRANSFERERZ (ALT) DEĞERİ : 12 ALKALEN FOSFATAZ (ALP) DEĞERİ : 56 / PT DEĞERİ : 12.8 / APTT DEĞERİ : 25.70 /rn INR DEĞERİ : 1.08rnKene zehirlenmesini atlatmak için Kaç gün daha kontrol amaclı tahlil yaptırmalıyım burdaki doktorlar herhangi bişey söylemiyor.

Tahlil.com Cevabı :

Sorduğunuz tahlil sonuçlarınızda kayda değer bir anormallik görülmüyor. Sonuçlarınızı normal olarak yorumlayabiliriz.