4 gün önce şeffaf akıntısı olduğunu söyledi hamile kalmış mıdır?

kız ark. kıyafetler üzerinden ilişkiye girdikten sonra benim menimim bir kısmı onun eline geldi ve daha sonra o da lavaboya girdi bu sırada eli vajinasına yanlışlıkla değmiş hastalığının songünüydü şu anda adeti 7 gün gecikti bundan 4 gün önce şeffaf akıntısı olduğunu söyledi hamile kalmış mıdır?

Tahlil.com Cevabı : Bu tür işlere girmeden önce biraz daha bilgilenmeye çalışın. Bu şekilde hamile kalma ihtimali yok.