Hamilelikten olabilir mi ve idrar testi yapsam net sonuç alabilir miyim

merhaba daha önce ters ilişki yaşamıştım ve tam 21. günümde regl oldum hala hamilelik riski var mıdır çünkü son zamanlarda çok sık baş ağrısı ve baş dönmesi var nedenini bilmediğim.hamilelikten olabilir mi ve idrar testi yapsam net sonuç alabilir miyim acaba cevabınız için şimdiden teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Bu tür ilişki ile hamile kalma ihtimaliniz çok düşük. Adet görmüşsünüz. Hamile olma ihtimaliniz yok.