4 gün sonra regl göreceğim ama çok endişeliyim hamile kalma ihtimalim nedir?

Sevgilimle bugün sürtünme ile ilişki yaşadık vajinaya girme olmadı ve bakireyim. Ben üzerindeyken boşaldı vajinaya sperm girdi mi bilmiyorum, 4 gün sonra regl göreceğim ama çok endişeliyim hamile kalma ihtimalim nedir?

Tahlil.com Cevabı : Vajinaya sperm temas etmişse hamilelik söz konusu olabilir. Önerimiz sakince adet döneminizi beklemeniz, bir haftadan uzun bir süre adet gecikmesi yaşarsanız gebelik testi yaptırmanızdır.