4 yaşında bir oğlum var, kendisinin 1 yaşındayken yapılan preferik yayma testinde kanser hücrelerinin olduğu söylenmişti?

 i? hafta sonu yapılan tahlil sonuçlarında lokosit değerinin normal seviyede olduğu lenfosit değerinin biraz yüksek 65 olarak çıktığı ve trombosit değerinin de 9 olarak çıktığı söylendi. 1 yaşında yaşadığımız sıkıntı olma ihtimali nedir? yardımlarınızı rica ederiz.

Tahlil.com Cevabı : Trombosit değeri yani sayısı 9 çıkmış ise, çok düşük bir değer.Bir çocuk hematolojisi uzmanına biran önce danışın