4 yıl önce tüberküloz gecirdim dün hastane de sedimim 26 çıktı ve sırtım çok ağrıyor

Merhaba 4 yıl önce tüberküloz gecirdim.O gün bugün tüm filmlerim iyi görünmekte ama dün hastane de sedimim 26 çıktı saatte…sırtım çok ağrıyor ne yapmam gerektiğini şaşırdım çok korkuyorum..

Tahlil.com Cevabı : Sedim yüksekliği tek başına sizi korkutmasın fizik tedaviye muayene olmalısınız.