4 yıldır kanser tedavisi alıyorum iki kez hücre nakli oldum ama AFP değeri yüksekliği var

 4 yıldır kanser tedavisi alıyorum iki kez hücre nakli oldum ama AFP değerim bir türlü düşmüyor şuan AFP 55,79 referans 0-13ng/ml tomografide herhangi bir kitle görünmüyor hic bir sorun yok diğer kan değerlerimde normal AFP değerinin düşmesi için ne yapmalıyım teşekkürler ...

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle geçmiş olsun.En kısa sürede sağlığınıza kavuşmanızı diliyoruz.Hangi kanser hastalığınız olduğundan söz etmemişsiniz.Tek başına AFP yüksekliği kitle yada metastaz yönünden bilgi vermez.Aşağıda AFP yüksekliği ile ilgili yazımızı okuyabilirsiniz.AFP yüksekliği